Jsme předním výrobcem kovových lisovaných dílů, svařovaných a montovaných sestav.

Společnost PAMET, spol. s r.o. vznikla v roce 1992. Naším nosným programem se staly kovové díly pro elektrotechnický průmysl a drobnou kovovýrobu. Za dobu existence společnosti se nám podařilo vybudovat prosperující výrobní společnost. Naším cílem je realizace zakázek ve vysoké kvalitě, požadovaných termínech a konkurenceschopných cenách.

V současné době zaměstnáváme více než 115 zaměstnanců a v roce 2023 jsme generovali obrat přes 14 mil. €

Za 32 let na trhu jsme se stali významným partnerem a dodavatelem v oblasti náročných kovových lisovaných dílů pro automobilový průmysl, svařených sestav pro nábytkářský průmysl, pro významné zahraniční i tuzemské zákazníky.

Proč si vybrat nás

  • Precizní výběr dodavatelů lisovacích nástrojů je zárukou vysoké spolehlivosti v sériovém výrobním procesu stříhání, děrování a ohýbaní dílů – vše dle požadavků zákazníka.
  • Naše velmi dobré technické, ekonomické a organizační schopnosti zaručují opravdovou kvalitu ve všech směrech.
  • Požadavky zákazníků jsou u nás na prvním místě, pečlivě je sledujeme a měníme jejich vize a návrhy ve skutečnost.
  • Osvědčené manažerské a ekonomické procesy jsou zárukou úspěšného růstu naší společnosti.
  • Jako firma plně podporujeme a rozvíjíme individuální odpovědnost a kreativitu všech zaměstnanců, kteří se podílejí na vývoji výrobního procesu a jeho realizaci.
  • Na základě dlouhodobé spolupráce a společně dosažených úspěchů, vytváříme pocit jistoty nejen pro zákazníka, ale i pro všechny zaměstnance naší společnosti.
0
let na trhu
0
zaměstnanců
0
mil. EUR
obrat v roce 2023