Pamet logo
Lisování nás baví
Nejsme pouze lisaři - naše zkušenosti soustředíme i na další odvětví

KOVOVÝROBA SVAŘOVÁNÍM

Tradiční součástí naší společnosti je zámečnická výroba. Tvoří cca. 20 % výrobního programu. Je to především výroba nábytkového kování – rozkládací a výškově stavitelné mechanismy pro konferenční stoly, nohy a rámy z ocelových profilů pro kancelářský nábytek, výškově stavitelné kovové konstrukce pro školní lavice, dále pak nejrůznější kovové nosné celky a úchyty pro sanitární techniku.

Nábytkářský průmysl

...tradice pokračuje

Za dobu své existence se stala naše společnost předním a spolehlivým partnerem v oblasti dodávek výškově stavitelných zdvihových mechanizmů stolů pro nábytkářské společnosti v Evropě, převážně Německu a Polsku.

Výškově stavitelné podnože vyrábíme v provedení mechanickém nebo plynové, jednoduché nebo dvojité. Mechanické jsou ovládány pomocí mechanického pojezdu uvnitř podnože, plynové jsou vybaveny hydraulickou plynovou pružinou. Podnože jsou dodávány včetně povrchové úpravy lakování v různých odstínech RAL dle přání zákazníka.

...nový směr

V roce 2004 byla zámečnická výroba podnoží rozšířena o svařování konstrukcí z uzavřených ocelových profilů . Svařence jsou určeny pro výrobu kancelářského nábytku, jedná se zejména o rámy a kovové nohy v mnoha tvarových provedeních. Svařené sestavy se práškově lakují v kooperaci a kompletují s plastovými prvky.

Kovovýroba svařováním Kovovýroba svařováním Kovovýroba svařováním Kovovýroba svařováním