Lisování nás baví
Spokojený zaměstnanec - základní devíza úspěšné firmy

KARIÉRA

V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lisař - zámečník

Zaměstnanecké výhody:

dotované stravování a nápoje, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, 25 dní dovolené, zázemí stabilní společnosti

Co nabízíme:

zaškolení na pracovní pozici

práce v jednosměnném provozu

zaměstnavatel: PAMET, spol. s r.o., IČ: 45196966
místo pracoviště: Sedlnice
pracovní úvazek: plný úvazek
minimální vzdělání:   SOU s výučním listem

Kontakt:
Jan Vajda
telefon: 736 115 195
PAMET, spol. s r.o.
mail: vajda@pamet.cz

Seřizovač

Co požadujeme:

znalost  čtení  výkresové dokumentace,  práce  s komunálními  měřidly,  obsluha  VZV výhodou, praxe  ve  strojírenství  vítána ,

Náplň práce:

seřízení  postupových  lisovacích nástrojů  na  lise

dotované stravování,motivační odměny, 25 dnů dovolené, zvýhodněné  volání  v síti  T-mobile

místo pracoviště: Suchdol  nad  Odrou
pracovní úvazek: plný úvazek, dvousměnný  provoz
minimální vzdělání:   SOU/OU strojírenské, maturita  výhodou

Kontakt:

Tomáš  Rek ,  vedoucí  výroby
telefon: 733 747 393
742 01 Suchdol nad Odrou
mail: trek@pamet.cz