Lisování nás baví
Spokojený zaměstnanec - základní devíza úspěšné firmy

KARIÉRA

V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK

Co požadujeme:

příjemné vystupování,  obchodní  dovednosti, samostatnost

AJ  na  komunikační  úrovni, další jazyk  výhodou

praxe v  oboru výhodou

VŠ/SŠ  vzdělání  v technickém  oboru

ŘP sk.B

Náplň práce:

jednání  se  zákazníky  ,  zajištění nových zakázek

Zaměstnanecké výhody:

25  dnů dovolené,  pružná  pracovní  doba,  stravenkový  paušál,  zvýhodněné  volání  u  mobilního operátora  až  pro  4  rodinné  příslušníky,  dotované  nápoje   ,  odměny

Co nabízíme:

zaměstnavatel: PAMET, spol. s r.o., IČ: 45196966
místo pracoviště: Komenského 231,  Suchdol  nad  Odrou 74201
pracovní úvazek: plný úvazek

Kontakt:
Ing.Petra  Mikulášková,  Výkonná  ředitelka
telefon: 736670085
mail: mikulaskova@pamet.cz

ÚDRŽBA-ELEKTRO ÚDRŽBA

Nabízíme  :

- nejednotvárnou  práci  v jednosměnném  provozu

- zajímavé  finanční  ohodnocení   a  firemní benefity

Požadujeme  :

-  střední  odborné  vzdělání  s  výučním  listem  nebo  praxi  v  oboru

-  osvědčení  dle  vyhlášky  č.50/1978  §6 pro  elektroúdržbu

-  řidičský  průkaz  sk.B

-  řízení  VZV  výhodou

Náplň  práce:

-  pravidelná  údržba/elektroúdržba strojů  a  zařízení

-  pravidelná  údržba/elektroúdržba  budov

Kontakt:

Ing.Petra  Mikulášková

mikulaskova@pamet.cz

Mob.:  736 670 085

TECHNOLOG

Nabízíme :

-  práci  v mladém  kolektivu

-  zajímavé  finanční  ohodnocení  a  firemní  benefity

-  pružnou pracovní  dobu

-  možnost  zaučení, včetně  praxe  v  provozu  i  měrovém  středisku

-  lekce  Aj jazyka

Požadujeme:

-  úplné  střední  vzdělání  ve  strojírenském  oboru  s  maturitou  nebo   vysokoškolské  vzdělání  ve  strojírenském  oboru  nebo praxi  v oboru

-  kreativní technické  myšlení  ,  samostatnost,  pečlivost  ,  schopnost učit  se  nové  věci

-  znalost  Aj  výhodou

-  řidičský  průkaz  sk.B   výhodou

-  praxe  v  automotive  výhodou

-  zanalost  kreslení  ve  2D  a  3D   výhodou

Náplň práce  :

-  tvorba technologické  dokumentace  pro všechny  výrobní  operace  ,  spoluporáce  na  vývoji  nových  projektů   a  technologií

Kontakt:

Václav  Uhýrek  ,  vedoucí technologie

uhyrek@pamet.cz

Mob.: 733 747 390

NÁSTROJAŘ

- zajímavé  finanční  ohodnocení  a  zaměstnanecké  benefity

- požadujeme  vyučení  oboru  nebo  praxi  v  oboru

- práce  ve  dvousměnném  provozu

- pro  absolventy  poskytneme  kompletní  zaučení

Kontakt  :  Tomáš  Rek , vedoucí  provozu

                trek@pamet.cz

                Mobil: 733 747 393